SurplusMeter

SurplusMeter Mac için

İnternet'in trafiğini indir ve yükle ölç

İnternet servis sağlayıcınız geniş bantınızı sınırlarsa, SurplusMeter seviyenizi izlemek ve asla gitmeyeceğinizden emin olmak için kullanışlı bir araçtır. Program, sahip olduğunuz bağlantı türünü, bayttan indirme sınırını ve analizi başlatmak...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Bağlantı tipini ayarla
  • Bant genişliği sınırlarını ayarla
  • Bayt ekle veya kaldır
  • İstatistikleri temizle

DEZAVANTAJLAR

  • Bazıları için biraz fazla karmaşık

Çok iyi
8

İnternet servis sağlayıcınız geniş bantınızı sınırlarsa, SurplusMeter seviyenizi izlemek ve asla gitmeyeceğinizden emin olmak için kullanışlı bir araçtır. Program, sahip olduğunuz bağlantı türünü, bayttan indirme sınırını ve analizi başlatmak istediğiniz ayı ayarlayabileceğiniz net bir arayüz penceresi sunar. Uygulamanın alt kısmı, SurplusMeter'ın megabayt bıraktığı, biriken fazla, günlük kullanım veya ay içinde kalan günler gibi yakaladığı tüm istatistikleri göstermeye yarar. Üç ilerleme çubuğu sayesinde, gününüzün kalan sürelerini, megabaytları indirip yükleyebilir ve indirebilirsin.

Tercihler menüsüne girerseniz, doğru bant genişliği miktarını izlediğinizden emin olmak için bile bayt ekleyebilecek veya çıkarabileceksiniz. Ayrıca istatistikleri tamamen silmeye ve sıfırlamaya tıklayarak sıfırdan başlamaya da karar verebilirsiniz. Bu, ne kadar bant genişliği kullandığınız konusunda kafa karıştırıcı olabileceğinden bir süre sonra oldukça kullanışlıdır.

SurplusMeter, geniş bant bant genişliği kullanımınızdaki tüm istatistikleri izlemek için kullanışlı bir araçtır.

mac için Internet ve Ağ en fazla indirilenler

SurplusMeter

İndir

SurplusMeter 2.0.2

SurplusMeter hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×